Joma AGUILA PRO 901 FG

Nowy produkt

Wysyłka w 1-2 dni.

248,00 zł brutto

-50%

496,00 zł brutto

Więcej informacji

Aguila Pro to najbardziej klasyczne buty Jomy. Dzięki materiałom najnowszej generacji są nadal preferowane przez piłkarzy, między innymi dzięki ich krojowi w hydrofobowej skórze. Klasyczna piłka nożna z technologią jutra.
Krój wykonany z wodoodpornej skóry kangura, o jakości, która nie zatrzymuje wody, zachowując oryginalną lekkość, w połączeniu z wysokiej jakości włóknem. Zawiera technologię 360º, która poprawia połączenie między podeszwą a krojem, ułatwiając naturalny rozkład ciężaru na bieżniku. Dzięki technologii WATER RESISTANT, która zapobiega wchłanianiu wody, M COUNTER, wkładka na pięcie, która zapewnia lepszą ochronę i komfort dzięki ergonomicznemu kształtowi.
Wstępnie uformowana wkładka EVA dopasowana do stopy.
Podeszwa wykonana z wysokiej jakości nylonu, jest najlżejszą podeszwą Joma zaprojektowaną do elitarnej piłki nożnej na naturalnej trawie. Charakteryzuje się masą zaledwie 52 gr. UNIQUE jest produkowany w dwóch gęstościach, które umożliwiają skręcanie i zginanie tam, gdzie wymaga tego stopa, co pozwala uniknąć deformacji i możliwych obrażeń piłkarzy. Ma zewnętrzną podpórkę, która sprzyja wsparciu pięty.

Partnerzy

ZinajomaYakima    VigoFootball masters