JOMA TOP FLEX 2216 TF

Nowy produkt

Wysyłka w 24h.

219,00 zł brutto

-60,00 zł

279,00 zł brutto

Więcej informacji

Buty piłkarskie z serii Top Flex  cechują się maksymalną giętkością co zapewnia graczowi pełną swobodę ruchu oraz znacznie lepsze kontrolowanie piłki. Dobrze wyprofilowane wnętrze, które jest mocno dopasowane do stopy, dzięki temu masz pewne trzymanie buta na nodze, co z kolej podnosi się na szybkość i zwinność zawodnika na boisku. Trwałość podeszwy TURF  zapewnia jej solidne wykonanie z gumy o podwójnej gęstości. Podeszwa z system Phylon, dzięki zawartości sprężystej pianki amortyzuje i zapobiega kontuzjom.

Przeznaczone do gry w piłkę nożną na boiskach o suchej i sztucznej nawierzchni. Buty piłkarskie Joma Top Flex Turf  są bardzo popularne w swojej klasie, za niewygórowaną cenę otrzymujemy dobrą jakość.

  • Wzmocniona skóra w miejscach częstego kontaktu z piłką

  • 360  - technologia ta polega na dopasowaniu wszystkich części obuwia do naturalnego, zaokrąglonego kształtu stopy, optymalizując przy tym wykorzystanie energii zawodnika.
  • A.R.S - specjalny system sznurowania zapewniający odpowiednie położenie stopy w czasie użytkowania, co przeciwdziała powstawaniu kontuzji oraz zwiększa komfort użytkowania.
  • PULSOR - To dobrze znany system amortyzacji stopy składający się z dwóch części, jedna zlokalizowana jest z tyłu buta w strefie lądowania jej celem jest pochłonięcie impetu uderzenia. Druga strefa  natomiast umieszczona jest z przodu tak aby wybicie się było jak najbardziej komfortowe dla stopy. System ten gwarantuje najwyższy komfort dla stopy w momencie kontaktu z podłożem, rewelacyjną amortyzację  oraz znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji.

Produkty powiązane

Partnerzy

ZinajomaYakima    VigoFootball masters